Kolędowanie w Wężewie 2022! 🎼 . 🥰W nieco innej formie, ale jesteśmy. Dzięki uprzejmości naszych lokalnych Artystów nasze tradycyjne spotkanie może się odbyć mimo obecnej sytuacji. Zapraszamy serdecznie na multimedialne Kolędowanie. Można, a nawet trzeba głośno śpiewać, jeśli domownicy nie będą mieli nic przeciwko. 😊

Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się nawet w takiej zdalnej formie. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przesłali nam filmy swoich występów, dzięki Wam tradycja została podtrzymana. ❤️

Zestawienie i zmontowanie filmu z nadesłanych materiałów : druhna Dominika Grzeszczak

Artykułu z portalu ciechanow.cozadzien.pl

pt: „Tradycji będzie zadość”- autorstwa Michała Szczyglaka

Nie wyobrażają sobie, aby się nie odbyło. Strażacy ochotnicy nie odpuszczają. „Kolędowanie w Wężewie”, w innej formie, ale będzie. Poproszone zespoły nie odmówiły.

W nietypowy sposób odbędzie się w tym roku 'Kolędowanie w Wężewie’ – wydarzenie, które ma już swoją historię. Zostało przygotowane w inny niż tradycyjny sposób.  – Kolędowanie odbędzie się w formie multimedialnej. Poprosiliśmy zespoły ludowe z Krasnego, Karniewa, Jednorożca i Orkiestrę Dętą z Przasnysza, aby nagrały  nam film, w którym śpiewają kolędy -informuje nas główny organizator wydarzenia Krzysztof Wyszkowski, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Wężewie.

Filmy zostaną zmontowane w całość i pokazane na tzw. scenie multimedialnej za pośrednictwem internetu. Taka forma dziewiątego już 'kolędowania’ to też ukłon w stronę wykonawców, którzy pozostają wierni tej imprezie.  – Chcemy podziękować zespołom, które z nami współpracują. Nawet rok temu nie zapomnieliśmy o nich i przedstawiliśmy ich historie na naszej stronie. Teraz też pamiętamy – dodał prezes Wyszkowski.

Organizatorzy planowali koncert kolęd na 29 stycznia. Tak też się stanie, ale jako przekaz internetowy. Zainteresowani na pewno odnajdą w sieci 'Kolędowanie w Wężewie”

Dziękujemy za piękny artykuł i za pamięć redakcji radia rekord

Za rok miejmy nadzieje widzimy się w pełnym składzie . Podziękowania ślemy dla wszystkich zespołów i solistów, którzy występowali na naszej scenie . Jak również naszym sponsorom bez których nie byłoby tej znakomitej imprezy .

Do zobaczenia na ” Kolędowaniu w Wężewie ” 2023 roku.

Z poważaniem organizatorzy